Αρχική σελίδα » Επικοινωνία » Γραμματεία Τμήματος ΠαιΤΔε (για θέματα ΠΜΣ)

Γραμματεία του Τμήματος Παι.Τ.Δ.Ε. (για θέματα Μεταπτυχιακών Σπουδών)

Σας ενημερώνουμε ότι, για θέματα που αφορούν τις Μεταπτυχιακές Σπουδές, όπως εγγραφές μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών του Παι.Τ.Δ.Ε., έκδοση φοιτητικού πάσο, έκδοση βεβαίωσης σπουδών, βεβαίωσης περάτωσης σπουδών και αναλυτικής βαθμολογίας μεταπτυχιακού/-ής φοιτητή/-τριας, η εξυπηρέτηση του κοινού από τη Γραμματεία θα γίνεται ΜΟΝΟ ηλεκτρονικά στο e-mail: secr@eds.uoa.gr.

Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες του Π.Μ.Σ., που επικοινωνούν με την Γραμματεία μέσω ηλεκτρονικού μηνύματος, για θέματα που αφορούν τις σπουδές τους, να αναγράφουν υποχρεωτικά τα παρακάτω στοιχεία:

Ονοματεπώνυμο:
Όνομα πατέρα:
Αριθμό Μητρώου:
Ειδίκευση:
Αριθμό Τηλεφώνου (σταθερό-κινητό):
Θέμα:

Το γραφείο της Γραμματείας βρίσκεται στον 3ο όροφο της Φιλοσοφικής Σχολής (γραφείο 303). Οι ώρες υποδοχής των φοιτητών είναι κάθε Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή, 11.00-14.00.