Αρχική σελίδα » Φοιτητικά Θέματα » Υποστήριξη Διπλωματικών Εργασιών » Σχετικές ανακοινώσεις

27/12/2023

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΩΝ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ - ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ 2023-2024

Σας ενημερώνουμε πως η περίοδος υποστήριξης των Μεταπτυχιακών Διπλωματικών Εργασιών της χειμερινής εξεταστικής περιόδου 2023-2024 ορίστηκε από τις 22/01/2024 έως και τις 29/02/2024.

Όσες κι όσοι προγραμματίζετε να υποστηρίξετε τη διπλωματική σας εργασία κατά την εξεταστική περίοδο του Ιανουαρίου/Φεβρουαρίου 2024, παρακαλείσθε να στείλετε mail στη Γραμματεία του ΠΜΣ από 1η έως και τις 14 Ιανουαρίου 2024 στο thepae@ppp.uoa.gr δηλώνοντας την πρόθεσή σας για υποστήριξη, ούτως ώστε να γίνει έλεγχος τυχόν ακαδημαϊκών ή/και οικονομικών εκκρεμοτήτων.

Παρακαλούμε να αναφέρετε στο mail τις εξής πληροφορίες:

Αριθμό Μητρώου
Ειδίκευση
Όνομα επόπτη/τριας και των μελών της τριμελούς επιτροπής (ορίζονται από τον επόπτη) και
Θέμα της διπλωματικής εργασίας.

Σας ευχόμαστε καλή επιτυχία!

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΩΝ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ 2022-2023

Σας ενημερώνουμε πως η περίοδος υποστήριξης των Μεταπτυχιακών Διπλωματικών Εργασιών της επαναληπτικής εξεταστικής περιόδου 2022-2023 ορίστηκε από 04/09/2023 έως και τις 29/09/2023.

Όσες κι όσοι προγραμματίζετε να υποστηρίξετε τη διπλωματική σας εργασία κατά την εξεταστική περίοδο του Σεπτεμβρίου 2023, παρακαλείσθε να στείλετε mail στη Γραμματεία του ΠΜΣ από τις 25 έως και τις 31 Αυγούστου 2023 στο thepae@ppp.uoa.gr δηλώνοντας την πρόθεσή σας για υποστήριξη, ούτως ώστε να γίνει έλεγχος τυχόν ακαδημαϊκών ή/και οικονομικών εκκρεμοτήτων.

Παρακαλούμε να αναφέρετε στο mail τις εξής πληροφορίες:

Αριθμό Μητρώου
Ειδίκευση
Όνομα επόπτη/τριας και των μελών της τριμελούς επιτροπής (ορίζονται από τον επόπτη) και
Θέμα της διπλωματικής εργασίας
.

Σας ευχόμαστε καλή επιτυχία!

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΩΝ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2022-2023

Ενημερώνονται οι μεταπτυχιακές φοιτήτριες και οι μεταπτυχιακοί φοιτητές πως η περίοδος υποστήριξης των Μεταπτυχιακών Διπλωματικών Εργασιών της εαρινής εξεταστικής περιόδου 2022-2023 ορίστηκε από τις 12/6 έως και τις 7/7/2023.

Παρακαλούνται όσες κι όσοι προγραμματίζουν -σε συνεννόηση με τους επόπτες τους- να υποστηρίξουν τη διπλωματική εργασία τους κατά την εξεταστική περίοδο του Ιουνίου/Ιουλίου 2023, να το δηλώσουν στέλνοντας mail στη Γραμματεία του ΠΜΣ (thepae@ppp.uoa.gr) από 18 μέχρι και 28 Μαΐου 2023, ούτως ώστε να γίνει έλεγχος τυχόν ακαδημαϊκών ή/και οικονομικών εκκρεμοτήτων.

Παρακαλούμε στο mail να αναγράφονται τα εξής στοιχεία:

Αριθμός Μητρώου
Ειδίκευση
Όνομα επόπτη/τριας και των μελών της τριμελούς επιτροπής (ορίζονται από τον επόπτη) και
Θέμα της διπλωματικής εργασίας.

Καλή επιτυχία!

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΩΝ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ - ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2022-2023

Σας ενημερώνουμε πως η περίοδος υποστήριξης των Μεταπτυχιακών Διπλωματικών Εργασιών της χειμερινής εξεταστικής περιόδου 2023 ορίστηκε από 23/1 ως και τις 24/2

Για τη διαδικασία ορκωμοσίας, μετά την επιτυχή υποστήριξη της εργασίας, δείτε εδώ.

Ευχόμαστε καλή επιτυχία!